avatti.eu Web analytics

Contact

SC AVATTI INDUSTRIES SRL

Birou Iaşi

        Adresă: Calea Chişinăului nr. 23, corp C2        

 

Birou Bucureşti

        Adresă: Strada Radu de la Afumati, nr 72, sector 2        

 

 

Telefon-Fax: 0232 215 158

Email: office@avatti.eu

 



Arh. Liana Bărbulescu

Director general

 

liana.barbulescu@avatti.eu

 

Departament Management / Proiectare

Arh. Anda Anania

Director adjunct 

Mobil: 0745 377 911

anda.anania@avatti.eu

 

 

Arh. Amanda Mocancea

Manager de proiect

 

amanda.barbulescu@avatti.eu

 

 

Arh. Anita Sava

Manager de proiect

Mobil: 0748 075 775

anita.sava@avatti.eu

Arh. Augustin Sava

Manager de proiect

Mobil: 0748 156 767

augustin.sava@avatti.eu

Departament tehnic

Ing. Tudor Groza

Inginer constructor

 Mobil: 0731 367 212

tudor.groza@avatti.eu

 

 

Ing. Sebastian Darie

Inginer constructor

Mobil: 0744 504 015

sebastian.darie@avatti.eu

 

 

   

Iavorenciuc Cristian

Gestionar

Mobil: 0731 367 211

cristian.iavorenciuc@avatti.eu

Departament financiar 

Ec. Liliana Danu

Director financiar 
Mobil: 0731 367 226
liliana.danu@avatti.eu

 

Ec. Gabriela Nica

Director Economic 
Mobil: 0731 367 222
gabriela.nica@avatti.eu

 

Ec. Mariana Conoro

Economist

mariana.conoro@avatti.eu

Departament Resurse umane

Cristina Sacrieru

Șef serviciu resurse umane

Mobil: 0731 367 221

cristina.sacrieru@avatti.eu